26/05/2017 Zbunjena bajka

U petak 26.maja u 10,00 casova u fiskulturnoj sali škole održace se predstava ’’Zbunjena bajka’’. Predstavu  ce realizovati ucenici III-4 razreda. Glumacku ekipu cine ucenici III-2 i III-4 odeljenja, a dramskom sekcijom rukovodi uciteljica Tatjana Todorovic. Predstava je namenjena ucenicima razredne nastave i edukativnog je karaktera.

Likovi:

KOVILJKA (JETRVICA ADAMSKO KOLENO)-Ana Jovanovic III-4

STARAC VUJADIN-Aleksandar Soro III-4

KATA-Jelena Rastovic III-4

PEPELJUGA-Darija Suvacar III-4

ALISA-Nikolina Tarailo III-2

ŽABAC-Lazar Lukovic III-4

GRDANA-Ena Velickovic III-2

SPIKERKA/TRAVARKA-Milica Tanackovic III4

SPIKER/MALI PRINC-Rade Jakovljevic III-4

GRINETA-Ivona Dudic III-2

MUŽ IVAN-Aleksa Šajin III-4

ŽENA KATARINA-Teodora Samardžic III-4

DOKTOR TESLA-Danilo Milanovic III-4

PERSA-Marija Bjelica III-4

TESLIN POMOCNIK-Marko Mazalica III-4

VILHEM GRIM-Marko Mazalica III-4

SCENOGRAFIJA  I REKVIZITI - UCENICI III-4
Balog Gregor, Matanovic Marko, Tomovic Marko, Jakovljevic Rade, Mazalica Marko, Lukovic Lazar, Milanovic Danilo, Soro Aleksandar, Petrov Miloš, Bajic Pavle,Vukanovic Jovan, Dimitrijevic Aleksa, Spasojevic Miroslav, Šajin Aleksa, Stanic Ivan, Verlic Nikola, Bjelica Marija, Ðuric Helena, Jovanovic Ana, Markov Lana, Rastovic Jelena, Rastovic Katarina, Savic Jelena, Samardžic Teodora, Suvacar Darija, Tanackovic Milica, Cebic Maša, uciteljica Tanja.

KOSTIMI:
Nikolina Tarailo, Ena Velickovic, Ivona Dudic, Milica Tanackovic, Ana Jovanovic, Darija Suvacar, Lazar Lukovic, Aleksandar Soro, Rade Jakovljevic, Mazalica Marko, Bajic Pavle, Bjelica Marija, Milanovic Danilo, Šajin Aleksa, Rastovic Jelena, Samardžic Teodora, uciteljica Tanja.

Kako smo pravili zamak od ostatka stiropora nakon nedavne obnove fasade školske zrade, koristeci drvene bojice i lepak kao "armaturu", možete pogledati na ovom linku.

Tu su i plakati za predstavu koje možete pogledati ovde, a takode i fotografije koje smo nedavno napravili.