Naslovna

OBAVEŠTENJE O POČETKU DRUGOG POLUGODIŠTA ŠKOLSKE 2020/2021. GODINE

Drugo polugodište počinje u ponedeljak 18. januara 2021. godine po modelu organizacije nastave koji je važio od 1. septembra do 27. novembra 2020. godine i to po sledećem rasporedu:
Učenici od I do IV razreda -
    - od 8:00 časova A grupa (i prvi i treći razred nastave na mađarskom jeziku),
    - od 10:45 časova B grupa (i drugi i četvrti razred nastave na mađarskom jeziku).

Učenici od V do VIII razreda -
    - u ponedeljak od 14:00 časova dolazi A grupa (i sva odeljenja na mađarskom jeziku),
    - B grupa dolazi na nastavu u utorak 19. januara.

PRODUŽENI BORAVAK će raditi redovno od 7:00 do 17:00 časova.

Svi zaposleni, učenici i roditelji su dužni da se u školi i dalje pridžavaju mera zaštite bezbednosti i zdravlja učenika i zaposlenih, u skladu sa preporukama nadležnih organa i institucija.

Srećan i bezbedan početak drugog polugodišta!
Uprava škole

PREZENTACIJA NAŠE ŠKOLE

Prezentacija

PRIJEM PRVAKA ŠKOLSKE 2020/2021 GODINE

Obaveštenje o prijemu prvaka

ORGANIZACIJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA U ŠKOLSKOJ 2020/21. GODINI

Organizacija i realizacija vaspitno-obrazovnog rada u 2020/2021. godini

PRODUŽENI BORAVAK

Obaveštenje za roditelje

UPUTSTVO O MERAMA ZAŠTITE ZA UČENIKE I RODITELJE

Uputstvo o merama zaštite za učenike i roditelje

Obaveznu lektiru, kao i ostale željene knjige možete naći na ovom mestu.

BEZBEDNOST DECE NA INTERNETU

Prezentacija

Film Covid19-prevencija i zaštita

Dragi posetioci, mi smo škola koja aktivnim pristupom, kritičkim mišljenjem i tolerantnim odnosima gradi modernu, efikasnu i zanimljivu školu po meri deteta, koja priprema za život. Dobrodošli na naše strane!

Pogledajte film o našoj školi.

Dobrodošli budući prvaci!

Szeretettel várjuk a jövendőbeli elsősöket!

Naša škola je u UNICEF-ovoj publikaciji "Prepoznaj, promoviši i proširi" predstavljena kao jedna od 10 najuspešnijih škola u Srbiji. Ovu publikaciju možete preuzeti ovde.

Da se naša škola istice po kvalitetu svog rada potvrdeno je 2014. godine u vidu prestižnog priznanja “Dr Ðorde Natoševic”, koje Autonomna pokrajina Vojvodina dodeljuje svake godine najuspešnijim obrazovno-vaspitnim ustanovama i prosvetnim radnicima u Vojvodini. Informacije o dodeli priznanja možete pogledati i na zvanicnoj stranici Pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice klikom na sledeći link.

Kratka prezentacija iz života naše škole -

Rövid bemutató iskolánk életéből